+38 097 222 73 30
Ресторан для святкування хрестин Львів - Шопен

Є події, які дуже хочеться відсвяткувати у теплому колі рідних та близьких. Дуже хочеться, щоб душевному проведенню часу сприяла відповідна атмосфера. Однією з таких чудових та неймовірних подій є хрещення маленького чуда, що зовсім нещодавно побачило світ.

Хрестини дівчинки можуть відрізнятись від хрестин хлопчика тільки різноманітним декором, обраним батьками малюка. Зазвичай, декор свята обирають батьки виходячи з власних побажань, та, інколи, приходиться зважати на інтер'єр місця, де ви вирішили відсвяткувати хрестини.

Ресторан на хрестини у Львові

Сучасні батьки новонародженого малюка, зазвичай трішки відходять від прийнятих стандартів святкування хрестин вдома, і обирають для цього ресторани та кафе. Справді, таке святкування приносить ще більше задоволення, адже батькам новонародженого малюка не потрібно перейматись через приготування страв, прибирання, тощо.

Чому ресторан для святкування хрестин — це дуже хороша ідея:

  • значна економія часу: варто всього лиш обрати ресторан та меню;
  • можливість зосередитись на більш важливих речах: така подія, як хрестини дитини є дуже духовною, і ви можете відчути всю суть дійства, не думаючи про зайве;
  • душевна та тепла атмосфера: ви повністю з вашим малюком та гостями, вам не потрібно думати, що коли подати, та як потім це все прибрати;
  • опісля святкування ви повертаєтесь у свій будинок, і концентруєтесь тільки на новонародженому та позитивних емоціях всього дня.

Тому, якщо ви обрали для святкування хрестин у Львові ресторан — щиро запрошуємо вас до ресторану “Шопен”.

Хрестини: ресторан “Шопен”

Ми любимо наших клієнтів та поважаємо традиції. Тому ми готові запропонувати нашим гостям все найкраще для приємного проведення часу.

Ресторан “Шопен” знаходиться у дуже зручній локації -неподалік від центру. Якщо ви обрали для хрещення малюка церкву, що знаходиться в центрі, то наш заклад — ідеальний для проведення вашого свята. Незважаючи на те, що ми знаходимось майже в самому центрі міста, тут доволі тихо та спокійно, ви можете бути впевнені, що шум з вулиці не зможе потривожити сон вашого малюка.

Наші кваліфіковані кухарі пропонують вам скуштувати вишукані страви італійської, української, європейської та української кухні, також, ви можете скуштувати страви з мангалу, що є надзвичайно смачними. Наші кухарі знають, як задовольнити смакові рецептори навіть найбільш вибагливого гостя, тим паче, ми цінуємо наших клієнтів, тому у нас також є спеціальне вегетаріанське меню. Зал на хрестини може вмістити всіх ваших гостей, а інтер’єр у стилі прованс сприятиме створенню спокійної теплої та душевної атмосфери. Професійний персонал докладе всіх зусиль, для того, що ваше свято було особливим та незабутнім, а емоції та яскраві барви свята залишаться надовго у вашій пам'яті.